ORK KINGDOM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ORK KINGDOM

Üdvözöllek a Fórumon! Az oldal az Őrzők Szövetség táborhelye.
 
KezdőlapKezdőlap    Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 ORK Szövetségel Való Chat lehetőség

Go down 
SzerzőÜzenet
Errtu
Vendég
Anonymous



ORK Szövetségel Való Chat lehetőség Empty
TémanyitásTárgy: Diplomata Blue fura viselkedése   ORK Szövetségel Való Chat lehetőség EmptySzer. 12 Aug. - 16:00:39

Szia!

Régen ORK tag voltam csak családi okok miatt abba hagytam a játékot,most egy munkatársam unszolására kezdtem el megint.(akkor 4-6 éve át adtam nektek az összes városomat hogy van valaki akinek kell akkor kezelje őket)
Küldtem a Klánba felvételi üzenetet.
De sajna van egy Diplomatátok Blue aki rendesen lezúzta a városomat.
Küldtem neki Barátkérelemmel üzenetet meg hogy régen Klán tag voltam meg stb.
Nem volt az üzenetben semmi inzultáló dolog.
A válasz semmi inkább annál jobban kezdett támadni akkor küldtem neki egy kicsit szívhez szólóbb üzenetet de akkor sem küldött választ helyette még küldött másik 2 Klán tagot is zúzni(Sanya12;K6000).
Most küldtem neki még egy üzenetet de ha semmi válasz akkor azt kell hogy mondjam ritka egy bunkó Diplomata ez a Blue(és még finom voltam)
Az üzeneteim amit küldtem neki nincs szépítve:
Első üzenet:

Helló,

Errtu a barátod szeretne lenni. Minden alkalommal, mikor valamelyikőtök kolóniát alapít, a másik bónusz aranyat kap. Láthatjátok, hogy a másik mikor elérhető a játékban.
Errtu a következő üzenetet mellékelte:

Hali!

Szép számmal jöttél be hozzám de nem kellett volna ennyi.
Na csak annyi régen kb 4-5 éve én is az ORK tagja voltam de abba hagytam és minden szigetemet át adtam hogy használja aki akarja.
Most egy ismerősöm unszolására kezdtem el megint.
De ha még meglenne a régi városaim akkor nekem ez a pár ezres sereg csak apróság lenne.
Ezt a játékot munka és család mellett játszom kikapcsolódás céljából.

Na akkor szép estét lehet megint jelentkezek az ORK-ba mint öreg motoros.

Üdv
Errtu

Második üzenet:

Látom vérszemet kaptál.
Küldtem üzenetet de te válasz nuku inkább még jobban támadsz.
Csak így tovább.
Mindent bele.
Még még bátor vagy.
Nyuszikám.

Harmadik üzenet:

Látom hívtad egy haverodat is gyáva vagy és szánalmas.
Igaz küldtem levelet annak akinek kell a belépéshez a klánba.
Hogy sok sok év kihagyás után vissza kerülhetek e?
De ha te folyamatosan inzultálsz akkor nem lesz neki jó vége.
Nálad ez a válasz ha valaki levelet küld neked amiben azt kérik ne támadj tovább ezért vagy szánalmas nem ORK Klán taghoz való viselkedés.
Régen ha valaki küldött üzenetet hogy ne támadjuk akkor legalább megtettük azt az udvariasságot hogy válaszoltunk neki és ha szépen kért akkor nem támadtuk tovább.
De te nem tiszteled ezt a dolgot így az eddig írt levelimet amit neked írtam elküldöm a klán vezetőjének is egyben hogy hiába írok neked és még rám küldöd K6000-et meg Sanya12-őt is ezért vagy gyáva.

Ha ezekre az üzenetekre nem tudd választ adni akkor az ORK-ban ilyen egy diplomata viselkedése,régen nem ez volt ott ha küldött valaki üzenetet akkor válaszoltunk és nem egyre jobban támadjuk.

Üdvözlettel
Errtu

Ui:jó lenne megint ORK lobogó alatt lenni
Vissza az elejére Go down
Fettius
Forum Administrator
Forum Administrator
Fettius


Férfi Leo Dragon
Hozzászólások száma : 1660
Kor : 35
Regisztrációd dátuma : 2008. Sep. 17.

ORK Szövetségel Való Chat lehetőség Empty
TémanyitásTárgy: ORK Szövetségel Való Chat lehetőség   ORK Szövetségel Való Chat lehetőség EmptyVas. 11 Jan. - 23:58:48

T. Vendégek!
Lehetőségetek van arra hogy chateljetek a fórumon fent lévő ork tagokkal vagy más vendégekkel.
Viszont mivel nem szeretnénk mindenki beengedni így, megkérek minden chatelésre vágyót legyen szíves itt (Esetleg PM-be) jelezze szándékát és okát annak miért szeretne a chatre feljönni.
Elbíráljuk és amennyiben engedélyt adunk 1 regisztráció után máris aktiválunk és megadjuk a chat jogot.
Regisztrálni bárki tud ám felesleges hiszen aktiválás nélkül nem tud belépni senki,aktiválást a fórum adminok végzik.

ÜDV:Fettius
Vissza az elejére Go down
 
ORK Szövetségel Való Chat lehetőség
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ORK KINGDOM :: A Szövetség :: Vendég Szekcio-
Ugrás: